AGRARIA La Tine Acasa

URMARESTE ACUM

Agraria la tine acasa

Agraria, FNGAL, rural

Posted by Agraria on Wednesday, 16 December 2020

DEZBATERI ANTERIOARE

AGRARIA La Tine Acasa | Dezbatere LIVE, 9 decembrie 2020

𝐄𝐝𝐮𝐜𝐚𝐫𝐞- 𝐂𝐮𝐥𝐭𝐮𝐫𝐚- 𝐀𝐧𝐭𝐫𝐞𝐩𝐫𝐞𝐧𝐨𝐫𝐢𝐚𝐭 𝐢𝐧 𝐦𝐞𝐝𝐢𝐮𝐥 𝐫𝐮𝐫𝐚𝐥. Mai există cultul muncii în satul românesc? Vă invităm să participaţi la dezbatere prin întrebări adresate în direct, recomandări şi soluţii. Putem contura împreună rolul şi importanţa acestui trio în definirea spaţiului rural românesc. Dezbaterea face parte din seria de evenimente #AGRARIA_LaTineAcasa, o iniţiativă pentru comunitatea agricolă a companiei #DLGInterMarketing, organizatorul târgului internaţional #AGRARIA.

Posted by Agraria on Wednesday, 9 December 2020

Posted by Agraria on Wednesday, 2 December 2020

Posted by Agraria on Wednesday, 25 November 2020

Posted by Agraria on Wednesday, 18 November 2020

Publicată de Agraria pe Miercuri, 11 noiembrie 2020

Posted by Agraria on Wednesday, 4 November 2020

Posted by Agraria on Wednesday, 21 October 2020

Posted by Agraria on Wednesday, 14 October 2020

Posted by Agraria on Wednesday, 23 September 2020

Posted by Agraria on Tuesday, 15 September 2020

Posted by Agraria on Tuesday, 29 September 2020

Posted by Agraria on Tuesday, 8 September 2020

Posted by Agraria on Wednesday, 15 July 2020

Posted by Agraria on Wednesday, 8 July 2020

Posted by Agraria on Tuesday, 30 June 2020

Posted by Agraria on Tuesday, 23 June 2020

Posted by Agraria on Wednesday, 3 June 2020

Posted by Agraria on Wednesday, 27 May 2020

INITIATIVA ONLINE
DE MENTINERE A DIALOGULUI CU COMUNITATEA AGRARIA

ARGUMENT:

  • Expozitia agricola AGRARIA reprezinta o platforma de comunicare si networking pentru comunitatea oamenilor din agricultura romaneasca, constituita in jurul unei suite de evenimente pe parcursul a 4 zile, la Jucu (judetul Cluj). In 25 de editii, AGRARIA s-a impus in topul expozitiilor agricole, atat prin anvergura cat si prin cresterea calitatatii de la o editie la alta.
  • Pana la o noua editie desfasurata pe camp, AGRARIA raspunde nevoii comunitatii agricole de a continua comunicarea, prin intermediul mediului online. Brandul AGRARIA isi mentine astfel promisiunea de a aduce impreuna oamenii din agricultura.

CONCEPT:

  • o platforma de comunicare, informare, educare si transfer de know-how, sustinuta de DLG InterMarketing
  • promovează valorile, studiile, experienta grupului DLG e.V ( Societatea Germana pentru Agricultura)
  • creste interactiunea intre membrii comunitatii AGRARIA
  • oferă exemple de bune practici în aplicarea tehnologiilor agricole moderne
  • acordă beneficiarilor posibilitatea să-şi exprime părerea în legătură cu eficienţa acestora.

CUI SE ADRESEAZA:

Fermieri

Companii agricole

Experti agricoli

Oficiali

Universitari